Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wątek ze zgłaszaniem awarii
Wzór zgłoszenia:

Data:
Screen/y:
Przyczyna zdarzenia / Opis sytuacji:
Podpis:

Zgłoszenia składamy w odpowiedzi pod tym postem Wink

Wszystkie awarie odnotowywane są również tutaj!
Odpowiedz
Data: 27.04.2018
Screen/y:
Przyczyna zdarzenia / Opis sytuacji: Zapatrzyłem się i wjechałem w słup. Ale dostałem zastępczy pojazd.
Podpis: Mikołaj 

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
(04-27-2018, 05:14 PM)Mikołaj napisał(a): Data: 27.04.2018
Screen/y:
Przyczyna zdarzenia / Opis sytuacji: Zapatrzyłem się i wjechałem w słup. Ale dostałem zastępczy pojazd.
Podpis: Mikołaj 

Przyjąłem.
Autobus jest już w warsztacie.
Odpowiedz
Data: 29.04.18
Screen/y:
Przyczyna zdarzenia / Opis sytuacji: Nadrabiałem niezaliczony raport w autobusie nr. #2018, gdy dojechałem na ostatni przystanek dostrzegłem komunikat o awarii.
Podpis: Karol5000

Odpowiedz
(04-29-2018, 10:30 AM)Karol5000 napisał(a): Data: 29.04.18
Screen/y:
Przyczyna zdarzenia / Opis sytuacji: Nadrabiałem niezaliczony raport w autobusie nr. #2018, gdy dojechałem na ostatni przystanek dostrzegłem komunikat o awarii.
Podpis: Karol5000

Przyjąłem. 

Autobus dziś pojedzie do warsztatu.
Odpowiedz
Data: 02.05.2018
Screen/y:
Przyczyna zdarzenia / Opis sytuacji: Wyjechałem z zajezdni i zatrzymalem sie na światło i autobus nie chce ruszyć, tak jakby sie zacinał,
Podpis:Haluś
KrystianA napisał 05-18-2018, 07:21 PM:
Nie podałeś danych autobusu np; 
Numeru taboru i tak dalej.

Piękno i OMSI 2 to cudo wielkie!

Odpowiedz
Próba zgłoszenia!
KrystianA napisał 05-18-2018, 07:19 PM:
Nie podał danych autobusu.
Odpowiedz
Data: 10.06.2018
Przyczyna zdarzenia / Opis sytuacji: Podczas podjazdu na przystanek Dąbrówki pod górę transmisję biegów strzelił szlag. Po kilku próbach udało się jednak uruchomić silnik. Do resztę kursu pojazd wykonał z ciężko działającym sprzęgłem. Ze względu na ciągłą reanimację silnika, nie zdążyłem zrobić screena.
Podpis: Dyspozytor TymMajo1699
(Dyspozytor Naczelny - Lakiernik - Doświadczony Kierowca - Motorniczy - Fotograf - Miłośnik) z numerem 4029. Sleepy
Odpowiedz
Data: 19.06.2018
Screen/y: 
Przyczyna zdarzenia / Opis sytuacji: Jadę se, jadę od razu bum... wyłączył się silnik. I skrzynia biegów przestała działać poprawnie. 
Podpis: Prezes Adam Pruski
kacprexx napisał 06-19-2018, 01:52 PM:
Przyjmuję. Pojazd zostaje w warsztacie do końca czerwca. Pojazd zastępczy: #3033.

Odpowiedz
Photo 
Data:21.06.2018
Screen/y:https://www.easypaste.org/file/rt2685wn/AWARIA.png?lang=pl
Przyczyna zdarzenia / Opis sytuacji: Problem z odpaleniem Ikarusa. Silnik nie umie ruszyć .Numer Taboru # 727
Podpis: gestach
Ojciec Mateusz napisał 06-21-2018, 01:05 PM:
Przyjmuję. Pojazd zostaje w warsztacie do końca czerwca. Pojazd zastępczy: #3049.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

About Us
    Write About your Forum and stuff where this theme is Placed Just I am trying to extend the paragraphs to make some nice looking lines. But you can write about your forum lol. Like what your forum have special and all. or just leave what i have written if you don't like to write much..